Nowe Niebo znowu zaświeciło na Pomorzu!

12 marca przeżywaliśmy wyjątkowe nabożeństwo. Nie dość, że odbywała się długo oczekiwana Wieczerza Pańska, to na dodatek w naszym zborze znowu gościł zespół New Heaven! Zespół doskonale ubogacił pierwszą część nabożeństwa a po południu mieliśmy okazję aby nabrać sił przy wspólnym posiłku.

O 17:00 w ścianach naszego Domu Modlitwy znów wybrzmiały dźwięki muzyki. Zespół New Heaven rozpoczął swój koncert charytatywny na rzecz jednej z młodych podopiecznych Fundacji Mam Marzenie, 6 letniej Wiktorii. Wiktoria choruje na dziecięce porażenie mózgowe. Ponieważ ona jak i jej rodzice szykowali się do długiego pobytu w szpitalu, nie mogli uczestniczyć w samym wydarzeniu. W trakcie koncertu udało się jednak uzbierać całą sumę pieniędzy potrzebną do spełnienia marzenia małej Marzycielki; zakupienia tableta elektronicznego z którego Wiktoria będzie mogła korzystać przebywając w szpitalu.

Misją Fundacji Mam Marzenie jest spełnianie marzeń dzieci w wieku 3-18 lat, cierpiących na choroby zagrażające ich życiu. Przez swoją działalność Fundacja dostarcza chorym dzieciom i ich rodzinom niezapomnianych wrażeń, które pozwalają choć na chwilę zapomnieć o cierpieniu, wnoszą w ich życie radość, siłę do walki z chorobą i nadzieję na przyszłość.

> www.mammarzenie.org

> www.mammarzenie.org/marzyciele/6967-Wiktoria/

Cieszymy się, że w trakcie tego sobotniego wieczoru mogliśmy dołożyć swoją cegiełkę do spełnienia marzenia Wiktorii!

Zespół jednak nie odpoczywał w niedzielę – już o godzinie 10:00 zagrał kolejny koncert, tym razem dla osadzonych w Zakładzie Karnym w Sztumie. Koncert potrwał około 1,5 h a na zakończenie osadzeni otrzymali gazetki ewangelizacyjne. Dziękujemy Dyrekcji ZK za umożliwienie zorganizowania koncertu.

To był bardzo intensywny weekend dla zespołu, ale znów kilka serc zostało pokrzepionych!

DK

ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘC =>