Błogosławieństwo Ali i Anastazji.

Dnia 17 listopada 2018 zbór Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Gdyni, był świadkiem pięknej uroczystości. Rodzice Ali oraz Anastazji przyprowadzili swoje pociechy przed oblicze Boga, aby je pobłogosławił i miał w szczególnej opiece.  Cieszymy się razem z rodzicami i pragniemy wspierać ich modlitwą!

„Dzieci są darem Pana”

Psalm 127,3

 

Dzieci rodzą się dzięki twórczej mocy Boga. On dał rodzicom możliwość wydania dzieci na świat i powołał rodziców do pełnienia odpowiedzialnej służby wychowania swoich pociech na chwałę bożą.

Czytając słowa zapisane w ewangelii Marka:

 

„Pozwólcie dzieciom przychodzić do Mnie, nie przeszkadzajcie im; do takich bowiem należy królestwo Boże.  Zaprawdę, powiadam wam: Kto nie przyjmie królestwa Bożego jak dziecko, ten nie wejdzie do niego. I biorąc je w objęcia, kładł na nie ręce i błogosławił je.”

Ewangelia Marka 10, 14-16

 

Możemy uświadomić sobie, jak ważne jest serce dziecka w oczach Bożych. Ich szczere, otwarte  i nie zatwardziałe serce jest bardzo podatne na przyjęcie Jezusa. Pamiętajmy, że plan Zbawienia obejmuje zarówno ich jak i nas, dlatego jako rodzice dołóżmy wszelkich starań, aby prowadzić je do Jezusa każdego dnia, a On pomoże nam ukształtować w nich czysty i szlachetny charakter.

Korespondent Zboru