Zaproszenie na VII Kongres ASI Polska

Drodzy Przyjaciele, Siostry i Bracia,

szybkimi krokami zbliża się kolejny, już VII Kongres ASI Polska. Tym razem spotkamy się w Warszawie w dniach 8-10 grudnia. Mottem tegorocznego kongresu będą słowa „Nie bój się – jestem z tobą” z Księgi Izajasza 43,5. Kongres ASI jest miejscem, gdzie możemy poznawać Pana Boga i wywyższać Jego imię. Głównym prelegentem będzie brat Milan Moskala – znakomity mówca i misjonarz medyczny z Bangladeszu. W czasie trwania kongresu poznamy niecodzienne sposoby realizacji misji zleconej nam przez Boga, usłyszymy o realizacji projektów wspieranych przez ASI oraz o nowych przedsięwzięciach, które potrzebują naszego zaangażowania. Ponadto będziemy mieli możliwość wzięcia udziału w wielu praktycznych warsztatach i wykładach tematycznych. Na kongresie gościć będzie również zespół wokalny Grace z Ukrainy, który swoimi pieśniami będzie wielbił Pana Boga, jak również będzie służył swoim talentem w czasie sobotniego koncertu ewangelizacyjnego.

Serdecznie zapraszam wszystkich, którzy mają gorące pragnienie rozkochać się w Panu Bogu, źródle miłości, na VII Kongres ASI Polska.

Rozpoczęcie programu w czwartek 8 grudnia, o godzinie 16:00.

Rejestracja możliwa jest od 13 listopada do 4 grudnia. Dla tych, którzy zarejestrują się w pierwszej kolejności, czekają specjalne zniżki!

  • od 13 do 27 listopada 2016 r. (opłaty wg cennika z 20% upustem)
  • od 28 do 4 grudnia 2016 r. (opłaty wg cennika)

Odbiorca: ASI Polska, ul. Nowogrodzka 12/3, 00-511 Warszawa

Można zarejestrować się na dwa sposoby:

  • elektronicznie — pobierając i wypełniając formularz rejestracyjny za strony asi.org.pl, a następnie wysyłając go na adres kongres@asi.org.pl;
  • telefonicznie — dzwoniąc pod numer 790-869-204.

Adres: CENTRUM KONFERENCYJNO-SZKOLENIOWE FUNDACJI NOWE HORYZONTY,
ul. Bobrowiecka 9, 00-728 Warszawa (2,5 km od Łazienek Królewskich).

Z życzeniami Bożych błogosławieństw,

Przewodniczący ASI Polska

Paweł Skrzypczak