Wsparcie dla zboru w Bytomiu

Drodzy Bracia i drogie Siostry w Chrystusie,

Jako kierownik diakonów oraz w imieniu wszystkich członków zboru w Bytomiu chciałabym Was poprosić o wsparcie remontu w naszym domu modlitwy. Jesteśmy małym zborem, liczącym zaledwie 25 członków. W większości są to osoby starsze. Nasz zbór mieści się w starej kamienicy w Bytomiu, gdzie wynajmujemy mieszkanie. Budynek od dawna wymaga już renowacji. Do tej pory na przestrzeni ostatnich lat niewiele się działo, jeżeli chodzi o prace remontowe, stąd obecnie jest on w złym stanie.

Ze względu na to, iż większość zborowników to osoby starsze z małym dochodem, nie byliśmy w stanie uzbierać sumy pieniędzy, która jest nam potrzebna do przeprowadzenia renowacji. Nasz brat ze zboru zobowiązał się podłączyć prąd bezinteresownie, wiele prac wykonamy sami, jednak przy obecnych cenach za materiały budowlane nie jesteśmy w stanie udźwignąć tego przedsięwzięcia finansowo.

Mamy też w zborze osoby potrzebujące pomocy materialnej dlatego wiele z środków, które uzbieramy na nasz zbór musimy przeznaczyć na teraźniejszą pomoc naszym braciom i siostrom.

Nr konta: 66 1050 1344 1000 0090 8163 3126

Tytułem: Remont w zborze w Bytomiu

Proszę wszystkich, którzy z dobroci serca i solidarności chcieliby dołożyć się do remontu, o zbiórkę środków. Za każde wsparcie góry serdecznie dziękujemy. Życzymy Wam Bożych błogosławieństw.

Siostra Danuta Grzywacz