Ograniczenia w organizacji nabożeństw

W związku z wprowadzeniem dodatkowych obostrzeń związanych z sytuacją epidemiologiczną w naszym kraju, liczba osób które mogą uczestniczyć w naszym zborze w sobotnim nabożeństwie została ograniczona do 11.

Wprowadzone zmiany będą obowiązywać od 7 do 29 listopada. Aby nie narażać nikogo na ryzyko podróżowania do zboru zwiększając tym samym możliwość zakażenia COVID-19, Rada Zboru w Gdyni zadecydowała o rezygnacji z nabożeństw stacjonarnych. Nabożeństwo będzie transmitowane w internecie.

Sobotnie nabożeństwa stacjonarne będą organizowane jedynie przez osoby niezbędne do przeprowadzenia sprawnej transmisji internetowej. Zachowany zostanie także plan usługiwań na bieżący miesiąc.

Główna transmisja sobotniego nabożeństwa będzie się odbywała przez kanał naszego zboru w serwisie YouTube:

Na czas wspólnego studium biblijnego transmisja internetowa będzie uzupełniona przygotowanym wcześniej materiałem przez ORTV Głos Nadziei lub Nadzieja.TV. W tym czasie będzie możliwość skorzystania z osobistego studium biblijnego z naszego zboru korzystając z oddzielnie przesyłanego linka do aplikacji ZOOM, poprzez pocztę elektroniczną.

W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt: info@gdynia.adwent.pl

Życzymy wielu Bożych błogosławieństw, dużo zdrowia i Bożej opieki na każdy kolejny dzień. Liczymy na to, że wszyscy poradzimy sobie w tym trudnym dla naszego kraju czasie i niebawem wrócimy do naszego Domu Modlitwy. Póki co nie ustawajmy w modliwie, wszak wiele może modlitwa sprawiedliwego.

Zbór w Gdyni